מיתוג סניפים

מיתוג סניפים

כיצד אתם מעוניינים שהמותג שלכם ייתפס בקרב קהל הלקוחות שלכם? האם ניתן באמצעות עיצוב ומיתוג בלבד לייצר רושם אצל הלקוח ולהציג תדמית מקצועית, אמינה ושירות גבוהה מצד החברה? כל התשובות לשאלה: מדוע חייבים למתג את הסניפים כיום?

95,000 עסקים נפתחים מדי שנה, ביניהם למעלה מ-20 רשתות חדשות שעשויות להתחרות עם העסק שלכם על אותו קהל היעד. תהליך מורכב אך מרתק, עשוי להשפיע על הדרך בך המותג שלכם ייתפס בקרב קהל לקוחותיכם והאהדה כלפיו הוא תהליך מיתוג סניפים, בה הרשת משקיעה משאבים וחשיבה רבה במטרה לבדל אותה משאר הרשתות המתחרות ובכדי ליצוק את האופי, החזון והמטרות של החברה ולשדר אותם כלפי הלקוח.

מהם השלבים בתהליך מיתוג סניפים?

בשלב הראשוני של כל תהליך מיתוג, יש לגבש קונספט. תהליך גיבוש מורכב מאפיון מפורט ודורש יכולות עסקיות, יצירתיות ושיווקיות תוך התחשבות רבה בסלוגן, לוגו, שם ושירות החברה כאשר המטרה המרכזית היא להגדיר את החזון והמטרה של העסק כפי שאנו מעוניינים שהיא תיתפס בפני הציבור.

תהליך המיתוג של העסק או של הסניפים עלול לייצר רושם שלילי על המותג במידה ולא מבצעים אותו בצורה מקצועית ומתחשבים בשלל הפרמטרים השונים. ההחלטה המכרעת של מיתוג העסק שעתידה להשפיע בצורה משמעותית על הצלחתו, מובילה את אנשי המקצוע השונים לחברות פרסום שונות שמציעות שירותי מיתוג בין היתר ובמקרים רבים גורמת לתדמית שאינה מקצועית או ידידותית לסביבה.

חברת made in היא מהחברות הוותיקות ביותר בתחום ומתמחה במיתוג סניפים ויצירת קונספט לרבות מיתוג נקודות מכירה, מסחור חזותי ועיצוב הפרמטרים השונים של העסק. באמצעות קונספט עיצובי, תהליך אפיון מורכב ולמידה מלקחים שונים במאות תהליכי מיתוג שביצעה החברה, אנו יוצרים חוויה בקרב הלקוחות ומעלים את המודעות שלהם כלפי המותג.
ממתי ניתן לראות את התוצאות? כבר בפגישת ההיכרות עמכם נציג לכם שיפור בקונספט העיצובי שלכם ונסייע לכם לראות דברים שלא ראיתם לפני כן.

רוצים לשפר את המותג שלכם ולייצר חוויה בקרב לקוחותיכם? הצטרפו לחברות המובילות במשק הישראלי שבחרו ב-made in. אנו מציעים חבילה כוללת החל משלב הרעיון ועד לתום הביצוע.

פרויקטים לדוגמא

הכל ()
בנקים ()
חנויות ()
חנויות נוחות ()
סלולר ()
קמעונאות ()
רפואה ()
שונות ()
עיצוב מוצר ()